top of page

Bubblemaker või proovisukeldumine lastele

Lapsed, tooge oma vanemad sukelduma! Teile, noortele ja seiklushimulistele on PADI Bubblemaker programm sissejuhatuseks põnevasse veealusesse maailma. Osaledes selles programmis, saate võimaluse sukeldumisvarustusega ja instruktori professionaalse järelvalve all minna vee alla ja proovida, kuidas seal saab põnevalt mullitada. Sukeldumine toimub basseinis.

Eeldused: vanus vähemalt 8a, seiklushimu ja veega sinasõprus

Hind: 50,00 €

Bubble
PayPal ButtonPayPal Button

Discover Scuba Diving või proovisukeldumine

DSD

Tule proovisukeldumisele ja avasta endale uus ja põnev vabaaja veetmise võimalus.
Proovisukeldumisel tutvutakse sukeldumisvarustusega, räägitakse põgusalt teooriat ning proovitakse ka sukeldumist.

Sukeldumine annab Teile võimaluse edaspidiselt tervislikult ning põnevalt avastada müstilist veealust maailma ja muuta oma puhkusereisid meeldejäävamaks ning seiklusrikkamaks.

Eelnõudmised: vanus vähemalt 10 a.

Hind basseinis: 50,00€
 

Hind avavees: 60,00€ 

OWD
PayPal ButtonPayPal Button
PayPal ButtonPayPal Button

Open Water Diver (OWD)

Tulge ja saage osa veealuse maailma lummavast ilust, läbides PADI Open Water Diver kursus. Sukeldujana avaneb teil võimalus sisustada oma vabaaega tervislikult ja unikaalselt ning muuta oma puhkusereisid meeldejäävamaks ja seiklusrikkamaks.
PADI OWD litsents võimaldab Teil iseseisvalt (ilma instruktori järelvalveta), koos paarilisega sukelduda üle kogu maailma erinevates sukeldumiskohtades, kuni 18m sügavusele.
Samuti oskate peale kursust oma sukeldumisi planeerida, saate rentida sukeldumisvarustust ja lasta täita selleks suruõhu balloone.

Kursus koosneb 5 teooriamoodulist, mille käigus õpitakse selgeks sukeldumise põhitõed ja alused, läbitakse teadmistekontrolle ja sooritatakse eksam. Sellele järgneb 5 moodulit basseinikoolitust, kus õpitakse mitmesuguseid sukeldumiseks vajalikke harjutusi. Kursus lõpeb 4 avaveemooduliga (meres, järves või ookeanis), kus praktiseeritakse ja demonstreeritakse basseinis õpitud harjutusi.

Eelnõudmised: vanus vähemalt 15a (Junior Open Water Diver puhul 10a).

Hind: 440,00€(sisaldab logiraamatut, diplomit ja särgivappi)
OWD kursus on võimalik läbida kahes osas. Teooria + bassein 240,00€ ja eraldi avaveetunnid 200,00€.

 

PayPal ButtonPayPal Button
bottom of page