top of page

Advanced Open Water Diver (AOWD)

 

aowd

Kursus on mõeldud oma sukeldumise põhioskuste arendamiseks ja kogemuste kogumiseks. Kursusel läbitakse 5 erisukeldumise liiki, mis annab edaspidiseks võimaluse väga seiklusrikasteks sukeldumisteks erinevates maailma veekogudes.Erisukeldumisteks on:
Veealune Navigatsioon - õpitakse vee all navigeerima, kasutades selleks kompassi ja erinevaid looduslikke referentse
Sügavsukeldumine - sukeldumine sügavusele 18-30m, et valmistada teid ette tulevasteks sügavsukeldumisteks
Öösukeldumine - öösel võib vee all nautida

tunduvalt rohkem erinevaid kalu ja muid vee-elukaid, kui päeval. Öösukeldumisi tehakse peale päikseloojangut, kasutades valgustamiseks veealuseid lampe.
Hõljumine - harjutatakse meisterlikult oma ujuvust kontrollima BCD ja kopsudega, avavee tingimustes.
Vrakisukeldumine - Eesti on väga rikas oma laevavrakkide poolest ja kindlasti on väga huvitav uurida ja nautida nende ajalugu vee all. Õpetatakse, kuidas tuleb käituda vrakisukeldumistel, kuidas leida ja nautida vrakkidel nende vaatamisväärsusi ja kuidas hoida turvalisust ning vältida potentsiaalseid ohte.
Kõikide erisukeldumiste osas on teoorialoenguid, teadmistekontrolle ja praktikasukeldumisi.

Eelnõudmised: vanus vähemalt 12a, PADI (Junior) OWD või muu organisatsiooni vastav tase

Hind: 250,00€+ varustuse rent

PayPal ButtonPayPal Button

Rescue Diver e Päästesukelduja

 

rescue

Tulge ja täiendage oma oskusi mitte ainult sukeldumise vaid ka päästmise osas. Rescue Diver kursusel õpite mitmesuguseid enda ja teiste päästmise viise erinevates hädaolukordades.

Kursusel kuulatakse teooriat, tehakse teadmistekontrolle, läbitakse eksam, sooritatakse 10 harjutust avavees, mängitakse läbi 4 avavee pääste stsenaariumit ning koostatakse sukeldumiskoha hädaolukorras tegutsemise plaan. Kursus on väga sisukas, huvitav ja ka lõbus.Eelnõudmised (kursuse täielikuks läbimiseks): vanus vähemalt 12 a, PADI AOWD tase (või muu organisatsiooni vastav tase), kehtiv  

esmaabi litsents (kui pole, siis see lisandub Rescue kursusele ühe osana), 20 logitud sukeldumist (mis sisaldavad ka sügavsukeldumisi ja navigeerimist)

Hind: küsi hinda! + varustuse rent
Esmaabi kursus lisaks 50,00€

PayPal ButtonPayPal Button

Master Scuba Diver (MSD)

 

MSD

PADI Master Scuba Diver taseme saavutamine näitab seda, et olete jõudnud hobisukeldumise tipptasemele PADI süsteemis. Selle taseme saavutamine näitab seda, et teil on märkimisväärselt koolitust ja kogemusi väga erinevates sukeldumise liikides ja keskkondades. PADI Master Scuba Diver tase võimaldab teil harrastada väga mitmekesist sukeldumist üle kogu maailma ning nautida seda, mida erinevatel veekogudel pakkuda on. Samuti on see tase kasulikuks sammuks otsustamaks, kas soovite kunagi saada ka PADI professionaaliks.
Kursusel läbitakse kokkuleppel viis erikursust järgmisest valikust: Sügavsukelduja, Öösukelduja, Vrakisukelduja, Kuiva ülikonna sukelduja, Veealune fotograaf (digital), Veealune videograaf, EANx.
Kui eelnevalt on mõned Erisukeldumise tasemed olemas, siis on vaja niipalju juurde võtta, et viis erikursust oleks kokku läbitud kursuse lõpuks.
Eelnõudmised: vanus vähemalt 15a. (Junior Master Scuba Diver jaoks 12a.), PADI OWD, AOWD, Rescue Diver (või muu organisatsiooni vastavad tasemed), 50 logitud sukeldumist (NB! logitud!)
Kestvus: sõltuvalt erikursuste vajadustest

Hind: sõltuvalt erikursuste vajadusest + vajadusel varustuse rent

bottom of page