top of page
Please reload

Divemaster

Kui soovite endale tulevikuks alternatiivset karjääri või huvitavat ja seiklusrikast kõrvaltööd, siis PADI Divemaster kursus annab teile võimaluse alustada teekonda PADI sukeldumisprofina. Tehes tihedalt koostööd PADI instruktoritega saate oma oskusi ja teadmisi pidevalt täiendada, õpite juhendama erinevaid sukeldumistegevusi ja assisteerima sukeldumisinstruktoreid kursuste läbiviimisel. Kõik see valmistab teid ette tulevikus PADI instruktoriks saamiseks.
PADI Divemasterina saate te töötada kohalikes ja rahvusvahelistes sukeldumiskeskustes, "live-aboard" sukeldumislaevadel ja populaarsetes kuurortites üle kogu maailma. Samuti saate assisteerida PADI instruktoreid kursuste läbiviimisel, viia PADI Scuba Diver-eid

sukeldumistele, õpetada ja sertifitseerida PADI Skin Diver kursuseid, õpetada PADI Discover Snorkelling programmi, läbi viia PADI Scuba Review meeldetuletusprogrammi sertifitseeritud sukeldujatele, juhendada sertifitseeritud sukeldujaid Discover Local Diving programmis ja õpetada EFR esmaabi kursuseid olles läbinud ka EFR Instructor kursuse.

Kursusel läbitakse füüsilised katsed (ujumised aja peale, veealune stressitest, jne), põhjalikult teooriat (füüsika, füsioloogia, sukeldumisteooria, RDP, üldised sukeldumisoskused ja keskkond, varustus, jne) ning ulatuslikult praktikat basseinis ja avavees (erinevatel PADI kursustel assisteerimine, jne).

Eelnõudmised:
vanus vähemalt 18a.
PADI AOWD, Rescue Diver (või muu organisatsiooni vastav tase)
kehtiv meditsiiniline kinnitus (allkirjastatud perearsti poolt)
20 logitud sukeldumist (NB! logitud!)

Kestvus: kuni 3 kuud

Hind: 440,00€ (eeldatud on isikliku varustuse olemasolu - selle puudumisel lisandub varustuse rent)

PayPal ButtonPayPal Button

EFR Instruktor

EFR Instruktori kursusel arendatakse edasi oma esmaabi andja oskusi ning õpitakse seda, kuidas neid oskusi edasi õpetada teistele.
Õpitakse vajalikke tehnikaid, et läbi viia EFR Esmase Abistamise (CPR), Teisejärgulise Abistamise (Esmaabi) ja Esmaabi Lastele kursuseid.
Tutvustatakse erinevaid kursuste läbiviimise võimalusi nagu multimeedia abil iseseisev õppimine, loengud ja praktika. Kursusel keskendutakse kindlatele eesmärkidele kõikidest

EFR kursustest, kuidas toimub õppetöö ülesehitus, tulemuspõhise õppimise alustele ja instruktori rollile õppetöös. Õpitakse motiveerima kursusel osalejaid, hindama nende teadmisi ja oskuseid, kursuse sisu esitama efektiivselt, läbi viima praktika harjutusi ja andma vajalikke lisateadmisi ja infot.

Eelnõudmised:
vanus vähemalt 18a.
kehtiv CPR koolitus (täiskasvanute, laste ja imikute), mitte vanem kui 24 kuud või meditsiiniline haridus

Hind: 320,00€

PayPal ButtonPayPal Button

Instructor Development Course (IDC)

Assistant Instructor

AI kursus on PADI Instruktori Arendus Kursuse(IDC) esimene osa, mis lõppeb sertifitseerimisega. Selle kursuse läbimine annab teile võimaluse saada lisateadmisi PADI professionaalina ja õpetab PADI sukeldumise haridus-süsteemi algteadmisi.
AI-na töötamine annab ideaalse võimaluse kogemuste kogumiseks ja enesekindluse arendamiseks enne IDC teise osa läbimist ja Instruktori Eksamile minekut.
AI-na võite õpetada teooriamooduleid teatud PADI kursustest instruktori kaudse juhendamise all, hinnata OWD kursuse veepealseid harjutusi instruktori kaudse juhendamise all, õpetada PADI

Hõljumise-Ujuvuse ja Project AWARE erikursusi ja läbi viia tutvustavaid sukeldumisi (Discover Scuba Diving e intro).
Kursusel õpitakse teooriat läbi iseseisva õppimise, teadmiste kontrollide, loengute ja workshop-ide.
Lisaks õpitakse veel basseini- ja avaveeharjutuste hindamist, briifingute koostamist ja läbiviimist, Rescue 7 ja palju muud.

Eelnõudmised:
vanus vähemalt 18a.
PADI Divemaster tase (või muu organisatsiooni vastav tase)
vähemalt 60 logitud sukeldumist, mille hulgas ka öösukeldumisi, sügavsukeldumisi ja navigeerimist
sertifitseeritud sukelduja vähemalt 6 kuud

Hind: 385,00€

PayPal ButtonPayPal Button

Open Water Scuba Instructor (OWSI)

OWSI programm on PADI Instruktori Arendus Kursuse(IDC) teine osa, mis ei lõppe sertifitseerimisega, vaid on eelduseks Instruktori Eksamil osalemiseks. OWSI sertifitseerimine toimub peale edukat IE läbimist PADI eksamineerijate käe all.

Kas soovite elada seiklusrikast ja põnevat elu?
Olete õigel teel...See programm ongi eelviimane samm saamaks PADI sukeldumisinstruktoriks.
Lisaks AI kursusel õpitule läbitakse veel järgmisi teemasid: erinevate õpetamismeetodite kohaldamine individuaalseid vajadusi arvestades, ülevaade erinevatest PADI kursustest ja programmidest,ülevaade sukeldumistööstusest, üldised standardid ja protseduurid, juriidiline vastutus ja riskide haldamine, äri põhitõed ja palju muud. Programmi läbides ja enne IE-d peab olema logitud vähemalt 100 sukeldumist.

Eelnõudmised:
PADI Assistent Instruktori tase (või mõne muu organisatsiooni vastav tase ja laitmatu karjäär vähemalt 6 kuud)
sertifitseeritud sukelduja vähemalt 6 kuud
vähemalt 60 logitud sukeldumist, mille hulgas ka öösukeldumisi, sügavsukeldumisi ja navigeerimist
kehtiv tõend esmaabi kursuste läbimise kohta (mitte vanem kui 24 kuud)
meditsiiniline kinnitus (allkirjastatud perearsti poolt)

Hind: 575,00€ (ei sisalda õppematerjale ega liikmemakse)

PayPal ButtonPayPal Button

Master Scuba Diver Trainer (MSDT)

PADI Instruktorid, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi arendada ning koolitada Master Scuba Diver tasemel sukeldujaid saavad läbida selleks ettenähtud Master
Scuba Diver Trainer koolituse. Koolitus sisaldab endas viite valitud Specialty Instruktori koolitust, mille läbides võib MSDT taset taodelda.

Eelnõudmised: vähemalt aktiivses staatuses PADI OWSI, 25 sertifitseeritud õpilast (läbides kursused PADI Course Director-i käe all, see nõudmine ei kohaldu)

Maksumus: Ühe Specialty Instructori kursuse maksumus on 96,00€ + nõutud õppematerjalid.

* Specialty Instructor koolituste valik kokkuleppel Course Director-iga

bottom of page